• Nowości

 • Promocje

 • Babymam kokony

 • Babymam wkładki do wózków

 • Blog

 • Karmienie dziecka, może początkowo sprawiać nieco trudności lub niepokoju młodym rodzicom. Świeżo upieczona mama stara się, aby maleństwo dostało od niej wszystko czego potrzebuje decydując się na karmienie naturalne. I o ile są ku temu sprzyjające warunki proces ten trwa minimum pół roku lub znacznie dłużej, według upodobań mamy i dziecka.

  Karmienie dziecka, akcesoria do karmienia niemowląt

  Karmienie dziecka

  Bezpośrednio po porodzie, dziecko powinno mieć możliwość, nawiązywać pierwsze i najważniejsze relacje z mamą w kontakcie skóra do skóry. To te chwile są najpiękniejszym zwieńczeniem nieraz trudnego porodu. Mamy, które decydują się na karmienie naturalne, osiągają wiele korzyści nie tylko praktycznych, ale także zdrowotnych dla swojego maluszka oraz dla siebie. Ze względu na konieczne obowiązki, a także różnego upodobania, rodzice mogą karmić swoje pociechy korzystając także z butelek. Karmienie dziecka, to bardzo intymna i niezbędna czynność do zdrowego i prawidłowego rozwoju i funkcjonowania noworodka. Proces jest długi, początki bywają trudne, nieraz towarzyszą temu wątpliwości mamy czy to co wybiera, jest dla jej dziecka optymalne. W ofercie naszego sklepu Mój Świat Dziecka znajdziesz wszelkie niezbędne akcesoria do karmienia niemowląt oraz małych dzieci, które dopiero wchodzą w świat samodzielnego jedzenia.

  Akcesoria do karmienia niemowląt

  Gdy sytuacja tego wymaga korzystamy z butelek, dzięki którym karmić mogą także tatusiowie. W międzyczasie, w odpowiednim momencie zaczynamy wprowadzać stałe produkty, jak warzywa i owoce. Coraz starsze dziecko uczy się powoli samodzielnie posługiwać sztućcami. Kupujemy kolorowe talerzyki, aby samodzielne jedzenie było dla malucha fantastyczną przygodą. Niezbędnym staje się także odpowiednie krzesełko do karmienia dla malucha, w którym komfortowo i bezpiecznie będzie poznawało kolejne nowe smaki. Nieraz koniecznym jest także zakup podgrzewacza do butelek, dzięki któremu zaledwie w kilka chwil przygotujesz posiłek. Można w nim wygodnie podgrzać nie tylko mleko, ale także słoiczek z obiadkiem. Maluch potrafi już samodzielnie zjeść posiłek, a może jeszcze się uczy? Koniecznie miej pod ręką śliniak! W ofercie naszego sklepu znajdziesz śliniaki jednorazowe, a także praktyczne rozwiązania jak śliniaki silikonowego, które nie tylko możesz umyć w zmywarce, do tego mają praktyczną kieszonkę na spadające okruchy.

  Staramy się zapewnić Wam drodzy rodzice, warunki sprzyjające dobrej atmosferze w czasie karmienia. Nasi doświadczeni sprzedawcy chętnie pomogą Wam podjąć najlepszą decyzję, aby wybrać odpowiedni produkt dla Ciebie i Twojego dziecka.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium