• Nowości

 • Promocje

 • Babymam kokony

 • Babymam wkładki do wózków

 • Blog

 • Kolekcja Na Łące, to wzór pochodzący z limitowanej edycji.

  To tutaj od przedwiośnia do późnej jesieni nachodzą nas wszelkie natchnienia. To zasługa zapachów i dźwięków zmiennych jak karuzela podczas wszystkich pór roku! Kiedy śnieg topnieje, skaczecie, by usłyszeć przepływ wody pod łąkowym dywanem? Liczycie norki usłane przez małe zwierzątka?

  A kiedy słońce wzejdzie już śmielej i z mocą zaczyna ogrzewać łąkowy mikroświat – czy słuchacie dostojnego, nieco zaspanego buczenia trzmieli? A delikatny ruch motylich skrzydełek jest wam dobrze znany? Podchody, byle bliżej, byle zapamiętać jego wzorki… A szum traw na wietrze? A kolory dzikich łąkowych kwiatów?

  Czy to nie jest fascynujące, że tak wiele można tu zobaczyć? Że fioletowy, różowy, błękitny , żółty  rosną razem w tym obłędnie pięknym bukiecie, że upiększają nasz świat, są domem wielu zwierzątek, które też mają małe dzieci? Zapachy ziół, schnącego siana, zapach przed, w trakcie i po burzy, i ten uszczęśliwiający – lipcowy klimat brzęczenia pracowitych pszczółek.

  Nic tylko mieć dzidziusia i spacerować z nim, ucząc go czułego podejścia do natury, szacunku i miłości, wdzięczności za chwilę, która trwa. Jako mama nigdy nie zapomnę tego czasu. Właśnie te zapachy i dźwięki czuję teraz w pamięci gdy spoglądam na pościel „Na łące”. Nie można się nie uśmiechnąć :-)

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium