• Nowości

 • Promocje

 • Babymam kokony

 • Babymam wkładki do wózków

 • Blog

 • Łóżeczko dla dziecka, to nieodzowny element zarówno wyprawki niemowlęcej, jak również charakterystyczny element wystroju pokoju. To miejsce, w którym najpierw noworodek, później niemowlę i starsze dziecko spędza naprawdę całkiem sporo czasu. Biorąc pod uwagę, że nasze dziecko przesypia noce i śpi w swoim łóżeczku, można przyjąć, że do około 18 miesięcy nie będzie konieczności zmiany na łóżko o większych rozmiarach. Natomiast nie ma co sugerować się żadnymi wytycznymi tylko brać pod uwagę rozwój naszego dziecka oraz jego potrzeby.

  Łóżeczka dla niemowląt 

  Nasze dziecko powinno mieć zapewnione zaciszne i komfortowe miejsce do spania i odpoczynku. Podstawowy mebel w pokoju dziecięcym - łóżeczko dla niemowląt - powinno znajdować się w takim miejscu, aby w miarę naszych możliwości nie dochodziły do niego żadne niepożądane bodźce zewnętrzne. W pokoju idealnym, łóżeczko nie powinno stać ani pod oknem, ani na linii okno - drzwi, gdyż w takim przypadku najłatwiej o przeciągi. Pod oknem także najczęściej montowane są kaloryfery, które w okresie grzewczym wysuszają nie tylko powietrze w pomieszczeniu, ale także śluzówkę małego noska oraz gardło. Dodatkowo szkrab śpiący w łóżeczku dziecięcym ustawionym w okolicy okna może być narażony na dodatkowe hałasy z ulicy, co naturalnie będzie go niepotrzebnie wybudzać i denerwować.

  Kojce dla niemowląt

  Kojec dla dziecka, choć może źle się kojarzyć, to jest genialnym rozwiązaniem dla samych rodziców. Zapewnia sporo bezpiecznego miejsca do zabawy pod okiem rodzica. Mając duży dom czy mieszkanie, nie zawsze jest możliwość zostawienia dziecka na drugim piętrze domu czy w innym pokoju. Dla swojego spokoju, chcemy mieć oko na dziecko, poza tym sam maluch lepiej czuje się widząc mamę w pobliżu. Korzystając z kojca, rodzic ma w zasięgu wzroku dziecko, a sam może zająć się domowymi obowiązkami.

  Łóżeczka turystyczne to fantastyczny pomysł dla mobilnych rodziców. Jeśli często wyjeżdżamy, np. do rodziny, czy też jesteśmy podróżującą rodziną, takie łóżeczko zapewnia nam komfort i praktyczne rozwiązania.

  W ofercie naszego sklepu Mój Świat Dziecka, znajdziemy bogatą ofertę różnego rodzaju łóżeczek niemowlęcych. Od łóżeczek tradycyjny, klasycznych drewnianych, przez kołyski, kosze mojżesza i kojce, które stanowią bezpieczną bazę i miejsce do zabawy. W dziale łóżka i kojce znajdują się także dodatkowe akcesoria do łóżeczek, jak moskitiery oraz stelaże do moskitiery czy baldachimu, a także barierki ochronne do łóżeczek.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium