• Nowości

 • Promocje

 • Babymam kokony

 • Babymam wkładki do wózków

 • Blog

 • Ochraniacze do łóżeczek dziecięcych na przestrzeni lat nieco zmieniły swoje właściwości - niegdyś odległości między szczebelkami były tak duże, że maluszki bez problemu wkładały między nie główki co groziło niebezpieczeństwem.  W dzisiejszych czasach dzięki wprowadzonym rygorystycznym standardom bezpieczeństwa odległość pomiędzy szczebelkami musi wynosić od 5 do 7 centymetrów stąd też obecnie otulacz do łóżeczka zabezpiecza dziecko przed bolesnym uderzeniem w trakcie zabawy czy snu.

   

  Ochraniacze, otulacze do łóżeczka

  Ochraniacze do łóżeczka - bezpieczeństwo najważniejsze

  Dzięki ochraniaczom można pozostawić maluszka w łóżeczku bez obawy o jego bezpieczeństwo. Wiadomo, że w pierwszych tygodniach od urodzenia maluszki nie wędrują po łóżeczku stąd też ryzyko urazu jest znikome. Jednak gdy mały odkrywca zaczyna nabierać mobilności - zaczyna pełzać, turlać się czy przewracać wtedy ochraniacz doskonale spełni swoją rolę bardzo skutecznego amortyzatora. Ochraniacze dostępne w sklepie Mój Świat Dziecka nie przesuwają się i nie załamują się a to wszystko dzięki odpowiedniej gramaturze wypełnienia oraz odpowiedniej ilości przeszyć. Otulacze do łóżeczka posiadają optymalną ilość troczków/sznureczków dzięki czemu zamontowanie go nie sprawia żadnych trudności i jest intuicyjne.

  Otulacze do łóżeczka - jak miło, przytulnie... i ciekawie!

  Maluszek turlający się po łóżeczku eksploruje najbliższe otoczenie, dlatego tak ważne jest to aby materiał, którego dotyka był bardzo przyjazny i dostarczał pozytywnych, interesujących bodźców. Wszystkie ochraniacze jakie posiadamy w ofercie sklepu Mój Świat Dziecka wykonane są z materiałów bezpiecznych dla dzieci i posiadających odpowiednie certyfikaty. Bardzo wygodnym jest możliwość doboru rozmiaru ochraniacza czy to na połowę szczebelek łóżeczka - wówczas maluszek ma zabezpieczoną okolicę główki oraz boczków - czy też okalajacy wszystkie szczebelki dookoła łóżeczka - taki będzie idealny dla wiercącego się szkraba, który musi nabrać jeszcze wiele gracji by poruszać się bez nabijania śiniaków :-). Oprócz tradycyjnych ochraniaczy posiadających bawełnę w tym samym wzorze z obydwu stron, można wybrać także ochraniacze minky, które z jednej strony posiadają materiał bawełniany w wybranym wzorze z drugiej natomiast pokryte są materiałem minky posiadającym tak uwielbianie sensoryczne wypustki. Na uwagę zasługują także niezwykle miękkie ochraniacze velvet - jest to jeden z bardziej delikatnych i przyjemnych materiałów. Nie sposób odmówić mu eleganckiego designu a dzięki temu, że jest to odmiana pluszu na pewno zadziała zarówno na rozrabiającego czy też zasypiającego maluszka. Śmiemy twierdzić, że nawet rodzic będący w pobliżu łóżeczka siedząc przy maluszku choć na chwilę zrelaksuje się dzięki dotykowi tego wyjątkowego materiału :-)

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium