• Nowości

 • Promocje

 • Babymam kokony

 • Babymam wkładki do wózków

 • Blog

 • Opcje przeglądania

  Po urodzeniu się maluszka świat staje często na głowie, dlatego też należy przygotować się do tej chwili w jak najlepszy sposób. Choć ogólnie zaleca się karmienie dziecka piersią, nie we wszystkich przypadkach jest to możliwe. Wtedy najczęściej sięga się po modyfikowane mleko w proszku, które stanowi odżywczy pokarm dla niemowląt. Niestety bardzo często jest ono pakowane w mało praktycznych woreczkach. Po ich otwarciu istnieje duże ryzyko związane z rozsypywaniem się produktu, co może powodować frustrację oraz irytację. Na szczęście jest funkcjonalne rozwiązanie tego problemu – pojemnik na mleko w proszku w różnych rozmiarach i kształtach. Znajdziesz go w naszym asortymencie!

  Pojemniki na mleko w proszku dla dziecka - duży komfort i wygoda użytkowania

  Dzieci bywają głodne w najmniej spodziewanych momentach, dlatego warto być przygotowanym na każdą okoliczność. Duży pojemnik na mleko modyfikowane w proszku daje Ci taką możliwość! Dzięki jego posiadaniu niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, będziesz w stanie zaspokoić potrzeby swojego dziecka i je nakarmić. Pojemnik na mleko modyfikowane służy bowiem nie tylko do jego przechowywania, ale również za jego pomocą można odmierzyć oraz przygotować dokładne porcje proszku przed ich podaniem.

  Nocne odmierzanie porcji mleka? Teraz to już nie problem!

  Nie znasz dnia ani godziny, kiedy Twoje dziecko znów poczuje się głodne! Może to być uciążliwe zwłaszcza w porze nocnej, gdy w całym zaspaniu możesz męczyć się z dokładnym odmierzeniem porcji modyfikowanego mleka dla maluszka. Nie będzie to jednak stanowiło problemu, gdy skorzystasz z naszej oferty. Dzięki pojemnikom obecnym w tej kategorii przygotujesz się na każdą ewentualność. Dokładnie odmierzone porcje proszku będą czekać na Ciebie w pełni zabezpieczone przed dostaniem się przypadkowych zanieczyszczeń czy też kurzu. Pojemnik na mleko dla dziecka będzie przydatne nie tylko w domowych warunkach. Równie dobrze sprawdzi się w przypadku podróży czy też spaceru. Wypróbuj nasze produkty i zadbaj o komfort swój oraz swojego dziecka!

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium