• Nowości

 • Promocje

 • Babymam kokony

 • Babymam wkładki do wózków

 • Blog

 • Pomysłowość dzieci nie zna granic. A że milusińscy mają głowy pełne pomysłów i nie potrafią przewidywać konsekwencji swoich działań, to na nas, dorosłych spoczywa obowiązek zabezpieczenia newralgicznych elementów przestrzeni. Mobilność dziecka z jednej strony bardzo cieszy rodziców, z drugiej jest nie lada wyzwaniem. Jak przygotować domową przestrzeń, aby zminimalizować ryzyko wypadków?

  Zabezpieczenie szafek i szuflad 

  Szafki i szuflady, nie tylko te kuchenne, ale też w pokojach, w łazience czy na korytarzu - ciekawe świata maluchy pragną zaglądać w każdy kąt. Możliwość swobodnego przemieszczania i eksploracja otaczającego świata jest dla dziecka wyjątkowo ważna. Warto jednak zadbać o to, aby mogło poznawać świat bezpiecznie.

  W każdym domu, w którym jest maluch warto postawić na odpowiednie zabezpieczenie szafek i szuflad. Bez względu na wybrany wariant - cel jest jeden - zapewnić maluchowi ochronę przed nieprzyjemnymi niespodziankami. Dzięki nim Twoje naczynia, dokumenty czy inne rzeczy pozostaną bezpiecznie na swoim miejscu.

  Dużą zaletą blokad jest łatwy montaż. Nie trzeba skomplikowanych narzędzi i co dla wielu równie ważne - instalując zabezpieczenie - Twoje meble nie ulegną uszkodzeniu. Nie trzeba wiercić, ani w żaden sposób ingerować w strukturę mebla. Ponadto na uwagę zasługuje fakt, że tak, jak łatwo zamontujesz je na powierzchni, tak łatwo usuniesz zabezpieczenie, gdy Twój maluch będzie większy!

  Blokady to świetny sposób nie tylko na ochronę zawartości szafki czy szuflady. Otwierając szafkę lub szufladę maluch narażony jest na ryzyko uderzenia o krawędzie i ranty, a także przytrzaśnięcia paluszków drzwiczkami lub szufladą.

  Zabezpieczenia gniazdek

  Gniazdka elektryczne znajdują się w każdym domu. Gdy dziecko zaczyna być mobilne, interesuje się coraz bardziej otaczającym światem. Na pewnym etapie rozwoju stanowią one niemałe zagrożenie. Wysokie napięcie w gniazdku to dla małego człowieka zagrożenie zdrowia i życia, dlatego nie można problemu bagatelizować. Nawet wtedy, gdy Twój Maluch potencjalnie nie jest zainteresowany gniazdkami elektrycznymi. Jak zapobiec tragedii? Wbrew pozorom sposób jest naprawdę prosty!

  Gdy w domu pojawia się dziecko wystarczy wybrać wygodne i proste w użyciu zaślepki. Są one wkładane do gniazdka, dzięki czemu dziecko nie może wcisnąć do niego paluszków lub innych elementów, jak np. zabawki. W ten prosty sposób można zredukować ryzyko porażenia prądem. Dostępne w naszej ofercie zatyczki do gniazdek dostępne w zestawie z wygodnym kluczykiem, dzięki któremu łatwo zaślepisz gniazdko, jak i usuniesz zabezpieczenie, gdy chcesz z niego skorzystać. Kluczyk jest tu dodatkową gwarancją bezpieczeństwa, z całą pewnością upłynie sporo czasu, zanim Twój malec zrozumie jak to działa. Trzymaj kluczyk poza zasięgiem rąk Twojego dziecka i zyskaj pewność, że nie dojdzie do przypadkowego porażenia prądem.

  Wybieraj mądrze, stawiaj na jakość!

  Wybierając odpowiednie zabezpieczenia na meble i gniazdka elektryczne, decyduj się wyłącznie na sprawdzone rozwiązania. Stawiaj na jakość wykonania i doświadczenie producentów w przygotowywaniu trwałych i co najważniejsze - skutecznych zabezpieczeń. W naszej ofercie znajdziesz wszystko to, co niezbędne, aby właściwie zadbać o bezpieczeństwo Twojego Malucha.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium